NOVO MJESNO VIJEĆE NA RUDEŠU
NOVO MJESNO VIJEĆE NA RUDEŠU

NOVO MJESNO VIJEĆE NA RUDEŠU

Udruženje salezijanaca suradnika u MS Rudeš održalo je izbore za novo Mjesno vijeće na redovnom
susretu 17. lipnja 2025.
Prisutni suradnici su svojim glasovima izabrali novo MV u sastavu :
Damir Hercigonja – koordinator,
Spomenka Miholić – tajnik,
Nada Tokić Predović – rizničar,
Snježana Belina – formacija,
don Izidor Lukić – delegat SDB.
Snježana Kovač završila je sa službom tajnika i zahvaljujemo joj na dosadašnjem doprinosu udruženju i vjernoj službi, a novom vijeću želimo uspješnu i plodonosnu službu u salezijanskom duhu.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)